Akční nabídky a informace

JSME IN, JSME SMART

V době coronavirové řešíme zvýšení Vaší bezpečnosti a ochrany, a tak jsme se kromě standardních hygienických opatření zaměřili na automatizaci recepčních služeb. V současné době tak nemusíte při příjezdu fyzicky procházet přes recepci, neboť:
1. Check-in můžete provést on-line v klidu domova ještě před Vaším příjezdem.
2. Úhradu ubytování je možné zadat jednoduše přes zabezpečenou platební bránu.
3. Před příjezdem získáte PIN kód pro vstup do pensionu i do svého pokoje

Dveřní kliky celého pensionu jsme osadili SMART zámky. Co to pro Vás znamená? Nic více než jen zvýšené pohodlí při Vašem pobytu:
1. Příjezd kdykoli bez nutnosti fyzicky projít recepcí.
2. Žádný stres z pozdního příjezdu.
3. Již žádné klíče, žádné starosti při zabouchnutí nebo jejich neustálé hledání na dně batohu.

Přijeďte! S nám budete IN!

DOVOLENÁ S JISTOTOU

Dovolená v ČR je zejména v souvislosti s událostmi posledních let (terorismus, virové epidemie, přírodní živly) jistotou. Poznávejte přírodní krásy naší země. Přijměte pozvání do Krkonošského národního parku. Přijeďte strávit dovolenou k nám do Harrachovské Haciendy. Postaráme se o Vaše pohodlí. Okolní příroda Vás okouzlí a zregeneruje tělo. Těšíme se na Vás. Objednávejte ještě dnes na info@harrachovskahacienda.cz

V HACIENDĚ NABÍZÍME VLASTNÍ VÍNO

V Harrachovské Haciendě se nejenom dobře vyspíte, najíte, zrekreujete, ale také můžete ochutnat víno z našich vinic na Mělníku. Vínu ve vinici i při výrobě věnujeme láskyplnou péči, proto všem tak moc chutná. Ochutnejte i Vy. Láhev nebo klidně celý karton si můžete z dovolené odvézt domů jako dárek, či si naším vínem doplnit soukromou vinotéku.
www.vinarstvi-valkovi.cz

DÁRKOVÉ POUKAZY

Udělejte radost svým blízkým nebo přátelům. Věnujte jim pobyt v Harrachovské Haciendě. Dárkové poukazy doplníme např. o věnování nebo připravíme dle Vašeho přání. *** Žádejte na info@harrachovskahacienda.cz ***

CHTĚJTE SLEVU

Rezervujte napřímo! Pokud rezervaci ubytování provedete přímo přes náš penzion e-mail: info@harrachovskahacienda.cz nebo tel.: +420 734 44 22 99, získáte od nás slevu 10% z aktuálních cen! Využijte tuto skvělou příležitost!